Открийте ваканционни имоти в Хърватия, Черна гора и Словения

Апартаменти DIVNA-Studio apartman LUNA, Baška Voda

Описание

Отзиви

Отседнали ли сте тук?

Lubos Jurga

Friday, September 7, 2018
Ubytovanie bolo velmi prijemne a moc sme si to uzili. Majitelia su velmi mili a ochotni so vsetkym pomoct. Lokalita je super, takze len doporucujeme.

Milos

Tuesday, January 30, 2018
Již několik sezón jezdíme do apartmánu. Jsme velice spokojeni a proto letos 2018 v červenci jedeme opět a už se moc těšíme. Všem můžeme doporučit. Hledáte- li klid a pohodu a vše na dosah doporučujeme. Nevečeřalovi

Miloš Nevečeřal

Sunday, December 4, 2016
Do apartmánu paní Granič, Baška Voda jezdíme si odpočinout, ohřát se, prostě na dovolenou.Poprvé jsem zde byli, už skoro před 20 lety,nejsme zde každý rok, ale pokud k moři, odpočinek a dovolená, tak jedeme sem. Vždy je vše v pořádku, všechno funguje, už jsme řešili i zdravotní problémy a vše se vyřešilo, my si ceníme toho, že je zde všechno co potřebujeme na dosah, moře, pláž, zmrzlina, kafíčko, pivo, obchod, restaurace s perfektní stravou, trh čerstvých surovin každý den, obchod k nákupu, pekárna, vše na dosah. Ubytování na nejvyšší úrovni, paní Granič pečuje o své nájemníky, aby byli všichni spokojeni, jezdíme zde velice rádi, rádi se sem vracíme.
От40 - 70 нощувка (и)
Мин престой е 7 нощувка (и)
Iva Granić Zaninović
+385 98 416 827
От40 - 70 нощувка (и)
Контакт