Открийте ваканционни имоти в Хърватия, Черна гора и Словения

Aпартамент "Lu-Ka", Brela

Описание

Апартаменти Mo-Ka се намира в красива част на Brela нарича Stomarica, на малък хълм, заобиколен от маслинови и борови дървета и с изглед към морето и на островите. На северната страна на къщата има красива гледка към планината Biokovo. Къщата се намира на 160 m от морето и плажа, който е малко по-нагоре. Къщата разполага с три апартамента на два отделни етажа. Той има 5 паркоместа за автомобилите си и дори домашни любимци са добре дошли. Нашите видни гости имат на разположение голям грил намира зад къщата, както и безплатен Wi-Fi. Добре дошли!

Отзиви

Отседнали ли сте тук?

Robert Mayer

Sunday, December 30, 2012
We had the best time at this accommodation. Apartments are very good, clean and the terrace is big with excellent view. The owners are friendly and helpful. We will be returning to this apartment.

Helena Bodláková

Sunday, August 5, 2012
Apartmán Lu-ka Brela, pekná oblasť, nádherné more aj okolie, nie vhodné pre malé deti, je tam strašne veľa schodov a kopcov,naozaj strmých, Majitelia tohoto apartmánu veľmi neochotný, niekedy nás ani nepozdravili, ani jeden krát sa nás neopýtali či sa nám páči, či niečo nepotrebujeme, napr.poradiť, v posledný večer prišiel s nami robiť majiteľ bordel niečo v tom zmysle, že máme dávno spať a už je večierka a rušíme susedov, pritom sme tam mali dve maličké deti, ktoré dávno spinkali, tak určite by sme nevrieskali, ani jeden večer sme nerobili cirkus len sme sedeli na terase dve rodiny a rozprávali, možno sa sem tam zasmiali. Mali sme zlé skúsenosť aj s tým, že každé ráno nás budili pred šiestou smetiari a domáci, pretože odchádzali do práce 2 autá a 1 motorka a do tých kopcov auto vytáčali tak, že by to počuli aj o dve uličky ďalej a je tam veľlký problém s parkovaním. Na dovolenke sa nám páčilo, prekonali sme aj schody, ale posledný večer v nás zanechalo veľké sklamanie.
От 10 нощувка (и)
Мин престой е 1 нощувка (и)
Ivana i Marko Zelic
+385 21 618 246
От 10 нощувка (и)
Контакт